Berg V-Neck pánský svetr

4 499 4 049
-10%
Výrobce : We Norwegians
Dostupné : Skladem na prodejně
Velikost

We Norwegians znamená především pohodlí a eleganci. Tyto dvě věci rozhodně svetr Berg splňuje. Až pojedete na hory, ujistěte se, že si zabalíte pohodlné oblečení, které obléknete hned po návratu ze sjezdovky či zimní tůry a pořádně si v něm odpočinete. Nebo se prostě jen doma po práci oblečte do něčeho pohodlnějšího. svetr je vyroben z jemné merino příze Südwolle. Klasický výstřih do V s pečlivou péčí o detaily má raglánové rukávy a žebrované ramenní detaily. Nadčasový kousek, který dlouho vydrží. A hodí se pro všechen odpočinkový čas. 

Luxusní vlněné oblečení We Norwegians vychází z mnohaleté zkušenosti produkce vlny a tradice tohoto materiálu na skandinávském poloostrově. Tomuto klasickému materiálu dodává moderní náboj a snaží se o zcela nové pojetí vlněného oblečení. Za cíl si klade přinést zákazníkům všechny dokonalé vlastnosti vlny, které ji příroda nadělila, a vtisknout do jednotlivých kusů oděvu přítomnost, především zpracováním moderními technologiemi a neotřelým ležérním designem. We Norwegians přináší to nejkvalitnější vlněné oblečení, které má svůj nezaměnitelný styl.

100% merino vlna - italská příze - absorbce, izolace, reguluje teplotu, odolává tělesným pachům, chrání před UV, zajišťuje pohodlí, je přírodní, zdravotní nezávadnost, snadná údržba