OSLO URBAN INSULATED pánská parka

12 149 9 841
-19%
 
Skladem na prodejně

Oslo Urban Insulated Parka je hřejivý dárek pro všechny hrdiny všedního dne, kteří dojíždějí do práce na kole nebo hromadnou dopravou, nebo chodí pěšky. Tato izolovaná parka v délce přes kolena přináší pocit, že na sobě máte načechraný štít proti živlům, když se prodíráte městskou zimou.

Lehká a voděodolná bunda (min. 10 000 mm vodní sloupec) uchová správné množství tepla. Izolace z 80 % recyklovaného Primaloft Black Insulation Eco vám umožní spěchat, aniž byste se přehřáli. Soudě podle vlastností je jasné, že tato parka je navržena s ohledem na cyklisty. Kapuce poskytuje prostor pro helmu a lze ji přizpůsobit na velikost hlavy. Zkrácený přední zip zajišťuje úplnou volnost pohybu a bezproblémovou jízdu na kole a reflexní detaily zvyšují vaši viditelnost v městském provozu. Velké přední kapsy jsou perfektně umístěny, aby do nich mohly vaše studené ruce snadno vklouznout a na chvilku se ohřát.

Oslo Urban Insulated Parka je součástí naší kolekce Oslo, která zahrnuje moderní oblečení pro každý den s ochrannými vlastnostmi technického turistického oblečení. Kolekce Oslo byla navržena se silným důrazem na volbu udržitelných textilií a výrobních procesů.

 

MATERIÁL

Bergans Element® Active s WR PFAS- free. Voděodolný (vodní sloupec: min. 10 000 mm), větruvzdorný, prodyšný. Izolace Primaloft Black Insulation Eco, 80 % recyklovaný. Produkt obsahuje materiály, izolaci a komponenty schválené bluesign®.

 

KAPUCE

Pevná kapuce kompatibilní s cyklistickou helmou. Jednoruční nastavování vpředu a v zadní část kapuce. Vyztužený okraj. Vysoký límec.

 

VĚTRÁNÍ

Žádné

 

KAPSY

Přední kapsy s klopou a drukem. Ohřívací kapsy na zip s vodoodpudivým zipem.

Vnitřní kapsa na zip.

 

DALŠÍ FUNKCE

Kloubové lokty s rozšiřitelnými panel pro lepší pohyblivost. Elastické manžety. Ochrannýá léga předního zipu s druky. Vnitřní ochranná léga zipu. Reflexní detaily pro 360° viditelnost v provozu. Žádné ramenní a boční švy pro menší tření a odírání materiálu. Přední kapsy na zip s klopou.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Materiál: Bergans Element Active®: 100% polyester

Izolace: PrimaLoft® Black Insulation Eco: 80 % polyester (Recyklovaný), 20 % polyester

Velikost: S – XXL

Hmotnost: 954 g (velikost: L)