Letto V2 3L Jacket voděodolná bunda

6 749 5 939
-12%
 
Skladem na prodejně

PÁNSKÁ NEPROMOKAVÁ OUTDOOROVÁ BUNDA BERGANS RABOT V2 3L JACKET

Bergans Rabot V2 3L je navržena tak, aby vám poskytla spolehlivou ochranu proti větru a dešti při túrách v drsných povětrnostních podmínkách. Materiál je lehký a měkký, přesto robustní a pevný. Skutečně vystihnul rovnovážný bod mezi nízkou hmotností a odolností. Dlouhé větrací zipy v podpaží v kombinaci s prodyšnou membránou usnadňují efektivní proudění vzduchu a transport vlhkosti z vnitřní strany bundy ven. Promyšlené umístění ventilačních zipů také umožňuje nosit bundu jako pončo. Tuto funkci oceníte při intenzivních aktivitách za škaredého počasí.

Bunda Rabot V2 3L je součástí kolekce Rabot V2 - řady technicky vyspělého turistické oblečení, které vám umožní užívat si přírody po celý rok bez ohledu na povětrnostní podmínky. Rabot V2 se vyznačuje lehkými a sbalitelnými produkty, které jsou navržené s ohledem na prodyšnost a vrstvení. Produkty poskytují další úroveň pohodlí a jsou příjemné na omak. Jako vždy si naši designéři vybrali nejudržitelnější materiály a doplňky, aniž by byla ohrožena životnost výrobku. Vyražte ven, Rabot V2 je připraven jít s vámi, chránit a hrát si!

Třívrstvý materiál; 100% recyklovaný svrchní polyamidový materiál, vysoce výkonná membrána a 100% recyklovaný polyamid a roztokem barvená podšívka. Voděodolný (vodní sloupec: min. 20 000 mm), větruodolný a vysoce prodyšný. Pohodlný, rychleschnoucí a absorpční materiál na krku a bradě. Produkt obsahuje bluesign® schválené komponenty.