Do 10.3. probíhá výprodej ponožek - 15%!

O nás

Jsme rodinný tým nadšenců a sportovců - bláznů do merina!

Jelikož sami už nic jiného nenosíme, baví nás šířit merino osvětu a pomáhat tak našim zákazníkům vybrat si to nejlepší merino! 

Potřebuješ se nás na něco zeptat? Super! Rádi ti pomůžeme a probereme s tebou vše co potřebuješ! 

Telefon do prodejny je 776 556 074 a nebo zavolej klidně naší šéfové Míše 777 882 537.

 

Tady je náš příběh :-)

V roce 2012 jsme se podívali do prodejny Icebreaker v Tišnově, kde jsme se nadchli merinem. V tu chvíli jsme měli volný obchodní prostor vedle naší galanterie (tu jsme bohužel museli v roce 2020 zavřít) a taky trochu peněz a dohodli jsme se s tehdejším obchodním zástupcem na spolupráci.

Ve Vrchlabí jsme otevřeli malinkou prodejničku s Icebreakrem a čekali jsme na povolení otevřít si i e-shop. To jsme záhy dostali. Na koleni a po večerech jsme s manželem a mojí mamkou vybudovali náš první e-shop www.merinosport.cz. Vlastně to všechno fungovalo jako zázrakem. Objednávky přibývaly a my se za pochodu učili vše, co bylo potřeba. I kamenná prodejna se rozrůstala a z malého pokusu se stal úspěšný a zavedený e-shop.

V roce 2018 nám přišla do emailu nabídka na koupi eshopu www.termopradlo-devold.cz. V tu chvíli jsem si řekla, že je to skvělá šance, jak rozšířit naše podnikání v oblasti kterou znám a po hlavě jsem se zadlužila a koupila tento obchod.

Od té doby máme 2 e-shopy, já Míša Munzarová, mám termopradlo-devold.cz a moje mamka má merinosport.cz. Úzce spolu spolupracujeme a vzájemně si pomáháme mít co nejlepší e-shopy, co nejužitečnější oblečení z merina a mít alespoň všechny zákazníky spokojené! 

Tak ať se ti u nás dobře nakupuje a nezapoměň, když budeš potřebovat poradit, tak se neváhej ozvat na info@termopradlo-devold.cz a nebo na 777 88 25 37. 

Jo a nebo kdybychom se měli v něčem zlepšit, tak budu taky ráda, když mi to řekneš :-)

 

Míša Munzarová

jednatelka, testerka a specialistka na funkční oblečení z merino vlny