Signe Skirt Misty

1 399 1 259
-10%
Výrobce : Kari Traa
Dostupné : Skladem na prodejně
Velikost

Navrch sukně, vespod kraťasy. Sportovní sukně s vnitřními šortkami je neporazitelnou kombinací co do univerzálnosti použití. Můžete vyrazit na výlet, do práce, na kolo, do obchodu, na pískoviště s dětmi i s kamarádkou na kafe. Všude budete in. 

Sportovní dámská sukně s šortkami Kari Traa Signe Skort  se inspirovala vzorem skotského kiltu, zavinovací styl a stahování v pase, abyste se cítila pohodlně a mohla nastavit optimální obvod pasu. Vnitřní šortky dodávají pocit jistoty - můžete skákat, běhat, rozkládat picknikovou deku, plácat bábovičky a nemusíte hlídat vyhrnutou sukni. Tento kousek je prostě "trapas free". A nemusíte ani hodit nožku, přes nožku při sezení - je čas na revoluci.

Rychleschnoucí pestrobarevný materiál zamaskuje případné nečistoty, které se v přírodě stávají. Ale sukni můžete rychle přemáchnout a bude druhý den opět připravená na startu.

Materiál: Hlavní: 88 % Polyester, 12 % Elastan. Kontrastní materiál: 87 % Polyester, 13 % Elastan Podšívka: 92 % Polyester, 8 % Elastan