Aktuální akce - 11% dolů ze všech cen

Doprava zdarma

Doprava zdarma - znamená opravdu zdarma a rychle bez dalších podmínek a výjimek.

U společností GLS a PPL je výhodou rychlé a spolehlivější doručení. Při předání lze platit kartou u řidiče. Možné je i večerní doručení - pouze ve vybraných krajských městech. Zboží, které je skladem, je při přijetí objednávky do 11:00 hodin, expedováno v den objednání, popř. následující pracovní den po dni objednání. Doručení pak standardně probíhá do 24 hodin od zaslání. V případě, že by byla dodací lhůta delší, budeme Vás kontaktovat pro informování o termínu a možnostech dodávky.

Zboží je možno uhradit hotově při převzetí zásilky (dobírka), kartou předem, bankovním převodem, nebo kartou u řidiče. Přepravní služba přijede za Vámi a nemusíte nikam chodit. Doprava přepravní službou bývá obvykle rychlejší (do 24 hodin) a PPL nově doručují i v sobotu.

GLS

PPL

Pokud Vám vyhovují služby České pošty bude Vaše zásilka doručena službou Balík do ruky. V případě malých zásilek je využíván doporučený dopis.

Česká pošta

 

Osobní vyzvednutí (zdarma) je možné v téměř 4.500 pobočkách Zásilkovny v ČR i na Slovensku. Pokud preferujete osobní vyzvednutí na výdejním místě, volte Zásilkovnu ve Vašem městě

Zásilkovna

 

SLOVENSKO

Na Slovensko zasíláme zdarma dvěma způsoby a to expresně GLS, nebo s využitím Zásilkovny - v obou případech bez ohledu na výši objednávky. Při využití PPL se platí za dopravu 169 Kč, pokud není objednávka nad 4.000 Kč - v takovém případě je doprava zdarma také.

GLS

Při využití Zásilkovny je přeprava na Slovensko spojená s osobním vyzvednutím na výdejním místě Zásilkovny ve Vašem městě - ZDARMA a to bez ohledu na výši objednávky.

Zásilkovna Slovensko

 

Při využití expresní přepravy PPL partnera DHL a objednávce do 4.000, je cena za přepravu na Slovensko 169 Kč. Při objednávkách nad 4.000 kč a využití PPL / DHL je rychlá přeprava na Slovensko zdarma.  

   

Zboží je možno v obou případech uhradit při převzetí zásilky (dobírka), kartou předem, případně bankovním převodem. Pokud platíte dobírkou na Slovensko, tak platíte v eurech. Cena v eurech je počítána dle aktuálního kurzu ČNB v den odeslání. Pokud zvolíte platbu kartou prostřednictvím GoPay, bude cena vycházet z CZK a bude přepočtena dle aktuálního kurzu banky, která Vám vydala platební kartu. Konečná cena se tak může mírně lišit od ceny uvedené na e-shopu. V případě, že zvolíte platbu bankovním převodem, tak Vám data pro převod zašleme ihned po zpracování objednávky a kurz vychází z aktuálního kurzu ČNB.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace