OSLO URBAN městský batoh 16L

2 699 2 429
-10%
 
Skladem na prodejně

Barva> oliva

Objem: 16 l

Hmotnost: 622 g

Délka trupu: 42-56 cm
Pohodlná hmotnost při přenášení, až: 8 kg

Oslo Urban Daypack je flexibilní a všestranný batoh pro každodenní nošení, který je nabitý důmyslnými detaily a chytrými funkcemi. Ohrnovací víko je upevněno magnetickým zámkem, díky němuž se snadno a rychle sbalíte a vyrazíte. Díky zipu na horní straně je obsah dobře zabezpečen.
Pokud budete náhle potřebovat zvětšit objem batohu, ponechejte víko nesklopené a získáte několik litrů dalšího objemu. Batoh Oslo Daypack má vnější polstrovanou kapsu na notebook. Záda jsou navržena tak, aby ergonomicky kopírovala tvar zad a při dojíždění na kole se ohýbají směrem k ramenům. Recyklovaný materiál je vyroben z láhví ze spotřebitelského odpadu a recyklované nylonové popruhy byly přirozenou volbou pro snížení uhlíkové stopy tohoto výrobku. 

Tento výrobek je součástí kolekce Oslo, která spojuje každodenní módu a technické vlastnosti outdoorového oblečení. Tato produktová řada představuje optimální spojení funkčnosti a stylu a nabízí stylové a pohodlné oblečení, batohy a tašky. To vše se střídmým a nenuceným vzhledem, navrženým s ohledem na volbu udržitelnějších materiálů. Výrobky řady Oslo jsou jistota a záchrana, po kterých sáhnete každý den. Určené zejména pro dojíždějící do práce, cyklisty v prostředí města a všechny ostatní, kteří jsou během dne v pohybu.

Pohodlný materiál, jehož hlavní součást tvoří  organická bavlna. Organická bavlna snižuje používání chemických látek, jako jsou např. pesticidy při pěstování bavlny a nepoužívá GMO (genově modifikované) rostliny. Druhou složkou je recyklovaná bavlna. Recyklací bavlny snižujeme spotřebu vody. Výrobek obsahuje materiály a komponenty schválené společností bluesign®.

Polstrované popruhy. Polstrovaná ergonomická záda.

Hlavní přihrádka na zip se sklácím víkem.

Dvě boční kapsy na nápoje. Vnější polstrované pouzdro na notebook. Vnější kapsa na mobilní telefon a menší předměty.

Reflexní potisk a další reflexní prvek, který lze ukrýt. Madlo pro uchopení. Háček na klíče. Zipy YKK. Povrchová úprava WR bez PFAS a recyklované tkaniny. Madla a popruhy jsou vyrobeny z recyklovaných rybářských sítí. Úspora energie a fosilních paliv

zdrojů díky opětovnému využití materiálového odpadu z výroby. DWR neobsahuje PFAS ošetření: vyhýbá se škodlivým chemikáliím. Výrobek obsahuje materiály a komponenty schválené pro bluesign®.