Røros Down Light Jacket

6 749 6 074
-10%
Výrobce : Bergans
Dostupné : Skladem na prodejně
Velikost


Perfektní všestranná? Osvědčený střih a inovativní směs materiálů, proto je lehká péřová bunda Roros Box Down Light velmi univerzální, technická a sbalitelná. Komorová konstrukce plně využívá izolačních schopnosti prachového peří a eliminuje vznik chladných míst. Ramena jsou vyztužena vrstvou
syntetická izolace, PrimaLoft® Gold Insulation s Cross Core. Tato funkce zabraňuje přenášení chladu, když nosíte batoh, protože PrimaLoft® se pod zátěží nezbortí. Ramenní panely jsou zároveň odolnější vůči vlhkosti. Vnější materiál bundy je vyroben ze 100% recyklovaného polyamidu, který je větruodolný, vodoodpudivý a lehký,

Trekkingová bunda Roros Trekking Light je součástí naší řady Roros, řady multifunkčních svrchních izolačních vrstev, které jsou určené pro aktivní i každodenní použití. 

 Materiál: 100% Polyamid (Recyklovaný)Prachové peří: 90/10. Plnivost: 700 cuin. Komorová kontrukce

Lehký, větruodolný, rychleschnoucí  a vodoodpudivý materiál  WR PFAS - free, která je vyroben ze 100% recyklovaného polyamidu. Izolace z 90/10 recyklovaného prachového peří. PrimaLoft® Gold izolace s Cross core na horní část ramen eliminuje vznik chladných míst při nesení batohu. Nízká hmotnost a minimální objem při sbalení. Produkt obsahuje materiály a doplňky  schválené bluesign®.

 Vysoký límec.

 Přední kapsy se zipy. Jedna z kapes funguje jako kompresní váček.

 Elastické manžety. Stahování spodního lemu. Boční a ramenní švy jsou posunuté vzad pro vyšší pohodlí při nesení batohu a minimální tření a odírání materiálu. Rovný střih. Tvarované kloubové loketní sekce. Prodloužená záda. 

 Hmotnost: 430 g (L)

.